Tel Avivo apylinkėse parduotuvėje nugriaudėjo galingas sprogimas, žuvo trys žmonės | poilsiavieteasveja.lt

Lieknas sprogimas. Šiauliuose nugriaudėjo sprogimas: gyventojai įbauginti

Turinys

  kauko riebalų deginimas

  Incidentas įvyko apie 14 val. Tai naujausia iš virtinės pramonės avarijų, įvykusių Kinijoje pastaraisiais metais. Maždaug tuo pačiu laiku, kai įvyko sprogimas, Kinijos seismologijos administracija pranešė užfiksavusi 2,2 balo požeminį smūgį, kurio epicentras buvo netoli Jančengo esančiame Lianjungangi mieste.

  Kitose nuotraukose matyti iš sprogimo vietos į dangų kylantys pilki dūmai. Lieknas sprogimas transliuotojo paskelbtoje filmuotoje medžiagoje matyti galingo sprogimo išdaužti aplinkinių namų langų stiklai. Vienas ten esantis valstybinės televizijos Lieknas sprogimas reporteris sakė, kad iš sprogimo vietos veržiasi toksiški dūmai.

  lieknas sprogimas

  Sužeisti gyventojai, buvę netoli sprogimo vietos, buvo išsiųsti gydyti į ligoninę, nurodė vietos valdžia. Į nelaimės vietą buvo pasiųsta medikų, viešojo saugumo biuro darbuotojų ir ugniagesių, lieknas sprogimas pranešime. Kai kurie netoli sprogimo epicentro buvę darbininkai įstrigo po nuolaužomis, smūginei bangai sugriovus kelis aplinkinius gamyklų pastatus.

  kaip valgyti norint numesti svorio mergina numesti svorio

  Valstybinės žiniasklaidos parodytuose vaizdo įrašuose lieknas sprogimas milžiniškas sprogimas, per kurį liepsnos apėmė chemijos fabriko viršų. Pramonės nelaimių virtinė Kinijoje mažai paisoma saugos taisyklių, todėl čia gana dažnai nutinka pramoninių avarijų. Pernai lapkritį šalies šiaurėje esančiame Džangdziakou mieste, kuriame metais vyks žiemos olimpinės žaidynės, įvažiuodamas į chemijos gamyklos teritoriją lieknas sprogimas degius chemikalus gabenęs sunkvežimis.

  patarimai, kaip padėti numesti svorio

  Per nelaimę žuvo mažiausiai 23 žmonės, dar 22 buvo sužeisti. Iš vasarį lieknas sprogimas valdžios paskelbtos ataskaitos paaiškėjo, kad už nelaimę atsakinga Kinijos chemijos įmonė slėpė informaciją ir klaidino tyrėjus. Praėjusių metų liepą pietvakarinės Sičuano provincijos Ibino mieste per sprogimą lieknas sprogimas pramonės įmonėje žuvo 19 žmonių ir dar 12 buvo sužeisti.

  lieknas sprogimas svorio blokavimas

  Remiantis vietos pareigūnais, įmonė vykdė nelegalias statybas. Sprogimai, driokstelėję sandėlių komplekse, kur buvo laikomos pavojingos cheminės medžiagos, nusinešė žmonių gyvybes, dar apie buvo sužeisti.

  Po šių sprogimų, padariusių milijardo Lieknas sprogimas dolerių lieknas sprogimas, kilo didžiulis visuotinis pasipiktinimas dėl numanomo skaidrumo stygiaus pareigūnams tiriant nelaimės priežastis ir poveikį aplinkai.

  trilogija svorio netekimas santa clara moterų sveikata praranda svorį per savaitę