Svorio mettilfenidatas

Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti CONCERTA, jeigu Jums arba Jūsų vaikui: diagnozuota kepenų ar inkstų liga; sunku ryti svorio mettilfenidatas nuryti visą tabletę; diagnozuotas žarnų ar stemplės susiaurėjimas arba nepraeinamumas; pasireiškia priepuoliai priepuoliai, traukuliai, epilepsija arba yra kokių nors sutrikimų užrašytoje elektroencefalogramoje EEG ; kada nors pasireiškė piktnaudžiavimas ar priklausomybė nuo alkoholio, su receptu parduodamų vaistų ar narkotikų; prasidėjo mėnesinės mergaitėms žr.

  1. Medikinet | Vartojimas, šalutinis poveikis | poilsiavieteasveja.lt
  2. CONCERTA PAILG. ATP. TAB. 18MG N30

Kiti psichikos sutrikimai gali būti: nuotaikų kaita po manijos pasireiškia depresija — toks sutrikimas vadinamas svorio mettilfenidatas sutrikimu ; jaučiatės agresyvus ar priešiškas; matote, girdite ar juntate nesančius reiškinius svorio mettilfenidatas ; tikite netikrais dalykais kliedesiai ; jaučiatės susijaudinęs, neramus ar įsitempęs; jaučiatės nusiminęs ar kaltas. Jeigu Jums ar Jūsų vaikui yra anksčiau išvardytų būklių, prieš pradedant gydymą, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

CONCERTA 36mg pailginto atpalaidavimo tabletės N30

Tai padaryti reikia dėl to, kad metilfenidato vartojimas gali pasunkinti šiuos sutrikimus. Gydytojas stebės, kaip vaistas veikia Jus arba Jūsų vaiką. Vartojant vaistą, berniukams ir paaugliams gali svorio mettilfenidatas pasireikšti ilgalaikė erekcija.

svorio mettilfenidatas medžiagų apykaitos greitis norint numesti svorio

Erekcija gali būti skausminga ir pasireikšti svorio mettilfenidatas kuriuo metu. Jeigu erekcija išlieka ilgiau kaip 2 valandas, svarbu nedelsiant kreiptis į gydytoją, ypač jei erekcija skausminga.

svorio netekimas 76 metų amžiaus vangiai svorio metimas

Gydytojas pasikalbės su Jumis apie: kitus Svorio mettilfenidatas arba Jūsų vaiko vartojamus vaistus; ar buvo staigios mirties dėl neišaiškintų priežasčių atvejų Jūsų kraujo giminaičiams; bet kuriuos kitus Jūsų arba Jūsų kraujo giminaičių sveikatos sutrikimus pvz. Jūsų gydytojas aptars ar Jums ar Jūsų vaikui yra rizika atsirasti nuotaikos svyravimams po manijos pasireiškia depresija — toks sutrikimas vadinamas bipoliniu sutrikimu.

Concerta - poilsiavieteasveja.lt

Gydytojas patikrins Jūsų arba Jūsų vaiko psichinės sveikatos istoriją, o taip pat, ar Jūsų giminėje nubuvo savižudybių, bipolinio sutrikimo ar depresijos atvejų. Labai svarbu, kad suteiktumėte gydytojui kiek galite daugiau informacijos apie save.

svorio mettilfenidatas lieknėjimo fonas

Tai padės gydytojui nuspręsti, ar metilfenidatas yra tinkamas vaistas Jums arba Jūsų vaikui. Gydytojas gali skirti atlikti kitus medicininius tyrimus, prieš pradedant Jums arba Jūsų vaikui vartoti šį vaistą.

CONCERTA 36mg pailginto atpalaidavimo tabletės N30 - poilsiavieteasveja.lt

Metilfenidato vartoti negalima, jeigu Jūs arba Jūsų vaikas vartoja: vaistų, vadinamų svorio mettilfenidatas oksidazės MAO inhibitoriais, kuriais gydoma depresija, arba Jūs arba Jūsų vaikas vartojo MAO inhibitorių per praėjusias 14 parų.

MAO inhibitorių vartojant kartu su metilfenidatu, gali staiga padidėti kraujospūdis.

geriausias kūno svorio netekimas kaip numesti svorio dėl prom

Pasakykite gydytojui arba vaistininkui, jeigu Jūs ar Jūsų vaikas vartoja bet kokius iš toliau išvardytų vaistų nuo depresijos ar nerimo: triciklius antidepresantus selektyvius serotonino reabsorbcijos inhibitorius SSRI serotonino ir norepinefrino reabsorbcijos inhibitorius Svorio mettilfenidatas.

Metilfenidatas vartojamas su šio svorio mettilfenidatas vaistais gali sukelti gyvybei svorio mettilfenidatas serotonino kiekio padidėjimą smegenyse serotonino sindromądėl kurio gali pasireikšti sumišimas svorio mettilfenidatas nerimastingumas, prakaitavimas, drebulys, raumenų trūkčiojimas ar greitas širdies plakimas. Jei Jums ar Svorio mettilfenidatas vaikui atsirado šie šalutiniai poveikiai, nedelsiant kreipkitės į gydytoją.

Jeigu vartojate arba Jūsų vaikas vartoja kitų vaistų, metilfenidatas gali keisti šių vaistų veikimą arba sukelti šalutinį poveikį. Prieš svorio mettilfenidatas vartoti metilfenidatą, pasitarkite su gydytoju, jeigu vartojate arba Jūsų vaikas vartoja: vaistų nuo sunkių psichikos sutrikimų; svorio mettilfenidatas Parkinsono ligai gydyti pvz.

Perkant bet kuriuos iš šių vaistų, svarbu pasitarti su vaistininku; vaistų, kurie svorio mettilfenidatas kraujo krešėjimą ir neleidžia formuotis kraujo krešuliams. Jeigu abejojate, ar vartojate arba Jūsų vaikas vartoja anksčiau išvardytų vaistų, prieš negali prarasti riebalų viduryje vartoti metilfenidatą, kreipkitės patarimo į gydytoją arba vaistininką.

svorio mettilfenidatas geriausi riebalų degintojai, kurie yra saugūs

Jeigu Jūs arba Jūsų vaikas vartoja ar vartojo kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Prieš operaciją Pasakykite gydytojui, jeigu Jums arba Jūsų vaikui planuojama atlikti chirurginę operaciją.

Operacijos, kurios metu vartojama svorio mettilfenidatas tikrų anestetikų, dieną metilfenidato vartoti negalima, nes būtų didesnė staigaus kraujospūdžio padidėjimo operacijos metu rizika.

CONCERTA PAILG. ATP. TAB. 18MG N30

Vaistų nustatymo tyrimai Vartojant šį vaistą, gali būti teigiami vaistų vartojimo nustatymo tyrimų duomenys. Tokie tyrimai yra atliekami ir sportininkams.

Kita informacija 1. Gydymas šiuo vaistu, kartus su kitomis gydymo formomis, yra visapusės DTHS gydymo programos dalis. Vaisto sudėtyje yra veikliosios medžiagos vadinamos metilfenidato hidrochloridukuri padidina dėmesį ir slopina impulsyvų elgesį.

Alkoholis gali sustiprinti šio vaisto šalutinį poveikį. Prisiminkite, kad alkoholio gali būti ir kai kurių maisto produktų bei vaistų svorio mettilfenidatas. Nėštumas ir žindymo laikotarpis Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia, arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą pasitarkite su gydytoju. Ar metilfenidatas gali paveikti vaisių, nežinoma.

Prieš pradedant vartoti metilfenidatą, pasakykite svorio mettilfenidatas arba vaistininkui: jeigu Jūs arba Jūsų dukra turite lytinių santykių. Jūsų gydytojas aptars su Jumis kontracepcijos klausimus; jeigu Jūs arba Jūsų dukra esate arba galvojate, kad esate nėščia.

Gydytojas nuspręs, ar galima vartoti metilfenidatą; jeigu Jūs arba Jūsų dukra žindote arba planuojant žindyti kūdikį. Metilfenidatas prasiskverbia į motinos pieną.

Dėl to gydytojas nuspręs, ar Jūs arba Jūsų dukra galite žindyti vartojant metilfenidatą. Vairavimas ir mechanizmų valdymas Vartojant metilfenidatą, Jums arba Jūsų vaikui gali svaigti galva, būti sunku susikaupti, gali pasireikšti miglotas matymas.

Atsiradus tokiam poveikiui gali būti pavojinga vairuoti, valdyti mechanizmus, važiuoti dviračiu arba jodinėti, kopti į medžius.

priežastys, kodėl mes ne mesti svorį

Jeigu gydytojas yra sakęs, kad netoleruojate arba Jūsų vaikas netoleruoja kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradedant vartoti šį vaistą.