Sanglauda ir žemės ūkis

Sumažinti biudžetą

Gitanas Nausėda Reuters nuotr. Gitanas Nausėda Scanpix nuotr.

ES vadovams nepavyko susitarti dėl biudžeto, G. Nausėda sprendimo tikisi per mėnesį

Europos Sąjungos ES šalių vadovams nepavyko susitarti dėl metų bendrijos biudžeto, išsiskyrus sumažinti biudžetą dėl jo dydžio ir prioritetų. Lietuvai derybose atstovavęs prezidentas Gitanas Nausėda tikisi, kad biudžetas bus patvirtintas per artimiausius porą mėnesių. Derybos Briuselyje truko kiek daugiau nei parą. Jos įstrigo, keturioms Vakarų Europos šalims — Austrijai, Danijai, Nyderlandams ir Švedijai —  pareikalavus sumažinti biudžetą 70 mlrd.

numesti svorio ir priprasti prie 50

Su tuo nesutiko skurdesnės Europos šalys, nerimaujančios dėl drastiško paramos mažėjimo. Po intensyvių konsultacijų Ch.

svorio metimo skandalas per

Michelis penktadienio vakarą pateikė naują projektą, kuriuo išlaidos būtų mažinamos 10 mlrd. Pasak G. Nausėdos, derybos parodė, kad skirtumai tarp šalių, norinčių mažesnio biudžeto, ir valstybių, kurios siekia išsaugoti dalį paramos, išlieka sumažinti biudžetą dideli. Derybų maratonas Sumažinti biudžetą prie derybų stalo pirmą kartą susėdo ketvirtadienio vakarą, o penktadienio naktį ir dieną tęsė konsultacijas su Europos Vadovų Tarybos pirmininku Charlesu Micheliu Šarliu Mišeliu ir mažesnėse šalių grupėse.

LRT TELEVIZIJA

Lietuvos prezidentas su Ch. Micheliu dvišalio pokalbio susitiko penktadienio paryčiais, apie 4 valandą Lietuvos laiku. Su žurnalistais Briuselyje G. Nausėda penktadienį kol kas nebendravo. Latvijos premjeras Krišjanis Karinis sakė, kad svarbiausias klausimas — ar naujas biudžetas sumažinti biudžetą su Europos deklaruojamomis sumažinti biudžetą.

sumažinti biudžetą kitas riebalų deginimo būdas

Efektyvus svorio netekimas esant 40 metų prasidėjo su 1, proc. Diplomatinių šaltinių teigimu, naujausiame projekte šis rodiklis siekia 1,07 proc.

Sanglauda ir žemės ūkis Derybose sumažinti biudžetą biudžeto kaskart išryškėja takoskyra tarp turtingesnių ir daugiau įmokančių šalių, norinčių mažesnio biudžeto, ir už didesnes išlaidas pasisakančių paramos gavėjų, bet šįkart papildomą įtampą kelia tai, kad naujasis biudžetas mažėja dėl britų pasitraukimo iš ES. Sanglauda ir žemės ūkis taip pat gaus mažiau pinigų dėl to, kad atsiranda nauji prioritetai, tokie kaip klimato kaita, migracija, bendra gynybos politika ir saugumas.

Įstrigus deryboms dėl biudžeto dydžio, vadovai kol kas nepradėjo detalesnių diskusijų dėl to, kaip paskirstyti išlaidas tarp valstybių narių.

sumažinti biudžetą

Prieš savaitę pristatytas projektas būtų leidęs Lietuvai tikėtis šiek tiek daugiau sanglaudos fondo lėšų, nei siūlyta anksčiau, bet Baltijos šalims iki lemiamų derybų dar nepavyko užsitikrinti spartesnio tiesioginių išmokų ūkininkams augimo tempo. Sanglaudos finansavimą, skirtą mažinti skurdesnių regionų atsilikimą, Lietuvai galėtų šiek tiek padidinti siūloma kompensacija šalims, kurios pastarąjį dešimtmetį prarado daugiausia žmonių — sumažinti biudžetą šio mechanizmo Lietuva papildomai gautų apie mln.

Biudžeto projekte numatyta, kad sanglaudos parama galėtų mažėti daugiausia 24 procentais.

sumažinti biudžetą mano vyras nenori numesti svorio

Lietuvai sumažinti biudžetą kitoms regiono šalims ji kerpama, įvertinus ekonomikos išsivystymo lygį. Šiuo metu tiesioginės išmokos lietuvių ūkininkams siekia apie eurų už hektarą, o ES vidurkis yra sumažinti biudžetą eurus.

Pagal Europos Komisijos siūlymus, metais lietuviai gautų sumažinti biudžetą daugiau nei eurų, o tai sudarytų 78 proc.

Prieš derybas susitikęs su Briuselyje ketvirtadienį protestavusiais Lietuvos ūkininkais G.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Sumažinti biudžetą žadėjo siekti, kad jau kitąmet išmokos pasiektų eurus, kaip buvo sutarta prieš septynerius metus. Briuselio pareigūnai teigia, kad eurų tikslo nepavyko pasiekti, nes per šį laikotarpį Lietuvoje gerokai išaugo dirbamos žemės plotai, o pinigų suma buvo fiksuota pagal ankstesnius duomenis.

Ignalinos atominės elektrinės uždarymo darbams siūloma skirti mln.

svorio netekimas malta svorio metimo delta

Lietuva būtų įpareigojama prisidėti 14 proc. ES pasiūlytas finansavimas atitinka Europos Komisijos pasiūlytąjį, tuo tarpu įpareigojimas prisidėti iš nacionalinio biudžeto sumažinamas 6 proc. Lietuvos Vyriausybė prašė mln.

Seimas priėmė 2020 metų valstybės biudžetą

Lietuva taip pat prašo padidinti finansavimą Karaliaučiaus tranzito schemai, pagal kurią tūkst. Rusijos piliečių kasmet kerta Lietuvą pagal supaprastintą tvarką.

  1. Svorio netekimas su almas
  2. ES vadovams nepavyko susitarti dėl biudžeto, G.
  3. Seimas priėmė metų valstybės biudžetą - DELFI Verslas
  4. 65 ir negali numesti svorio
  5. Prezidentas pasirašė metų biudžetą: bus siekiama sumažinti socialinę atskirtį
  6. Svorio metimo periodo pokyčiai

Lietuva prašo mln.