Nuorodos kopijavimas

Operacija liekna

Jums gali patikti

Išvaizdos iššūkis: lieknas kūnas, bet putlūs skruostai Žandai Alfa. Manoma, kad toks veidas, kuris kartais draugiškai pavadinamas ir burundukišku, susidaro operacija liekna antsvorio ar nepakankamos fizinės veiklos, tačiau tai dažniausiai būna užkoduota genetiškai.

operacija liekna

Skruostai trukdė jaustis gerai Veido zonoje esantys riebalai turi itin daug įtakos operacija operacija liekna išvaizdai. Vis dėlto, pasak gydytojo, norint numesti svorio nuo šios vietos, sportas ar dietos nėra veiksmingos, todėl jaunam žmogui tai tampa ne tik diskomfortu, bet ir didele psichologine problema. Zacharevskis kaip pavyzdį pateikia jaunos merginos, kuri genetiškai iš tėvo paveldėjo labai operacija liekna veido bruožus, istoriją.

Niekada nebuvau liekna, viršsvorio problemų turėjau nuo vaikystės. Net nežinau ar verta kalbėti apie būdus, kuriuos teko išbandyti siekiant atsikratyti antsvorio. Tarsi užburtas ratas -6 kg. Negaliu sakyti, kad nepriimdavau savęs tokios, kokia esu — pripratau prie augančių drabužių dydžių, prie nuolatinių dietų, prie nuolatinių draugių patarimų.

Nors ji laikėsi įvairiausių dietų, intensyviai sportavo, veido riebalai nesumažėjo. Merginos kūnas buvo itin lieknas, kūno masės indeksas siekė 19, tačiau ji nuolat nerimavo dėl savo apvalaus veido.

Account Options

Galiausiai ji nusprendė kreiptis į specialistus, kurie, įvertinę merginos išvaizdą, atliko skruostų riebalų mažinimo operaciją. Prabėgus trims mėnesiams, kai įvyko audinių remodeliacija, pacientės veidas tapo proporcingas visam kūnui, operacija liekna vadinamasis grožio trikampis ir, kas svarbiausia, ji vėl susigrąžino pasitikėjimą savimi.

Kaip pasakoja gydytojas, jaunos merginos apsilankymas dėl skruostų nėra išskirtinis atvejis — tai yra jaunų žmonių problema. Kaip pasakoja gydytojas, skruostų riebalus bichatžmonės dažnai painioja su veido poodinių riebalų sluoksniu.

Bichat — tai riebalų pagalvėlė, esanti skruostų ertmėje kartu su seilių operacija liekna, veido gyslomis ir nervais.

operacija liekna

Šių riebalų funkcija — veido raumenų judesio balansas ir amortizacija, neigiamo slėgio susidarymo prevencija kūdikiams žindymo metu. Tai unikalūs riebalai, gyvenantys savo atskirą operacija liekna ir negalintys išnykti, net jei žmogus visai neturi riebalinio sluoksnio.

Be to, jie nesumažėja net ir esant bendram organizmo išsekimui. Vis dėlto svarbu nepainioti šių riebalų su veido poodinių riebalų sluoksniu.

KMI skaičiuoklė

Operacija liekna atvejis operacija liekna Natūralu, kad didžioji dalis operacija liekna nerimauja dėl randų, tačiau gydytojas ramina, kad operacijos metu pašalinama vadinamųjų bichat riebalų dalis, esanti apatinėje skruostų dalyje, atliekant nedidelius 2 cm pjūvius vidinėje skruostų pusėje.

Nusprendus pašalinti skruostų riebalus, gydytojas individualiai įvertina kiekvieną atvejį — skruostikaulio išsikišimą, tuštybės svorio metimas tūrį, ar nėra odos pertekliaus. Skruostų riebalų pašalinimo operacija dažniausiai atliekama operacija liekna vietinę nejautrą, žmogui norint operaciją galima atlikti ir esant bendrinei nejautrai.

Po operacijos reikia laikytis burnos higienos taisyklių, dažnai skalauti burną, valgyti minkštą, neaštrų maistą, kad jis nežalotų operacija liekna, šaldyti.

operacija liekna svorio netekimas gėrimai lengvai

Dažniausiai gleivinė sugyja per 10—12 dienų, o rezultatas pasimato po 2—3 mėnesių, kai persimodeliuoja audiniai ir suplonėja skruostai apatinėje veido operacija liekna. Kaip pasakoja E. Zacharevskis, pasitaiko atvejų, kai ši operacija nerekomenduotina.

geriausi būdai mesti kūno riebalus

Pavyzdžiui, esant prastai paciento burnos ertmės būklei, veido ir riebalinio audinio atrofijai. Ernestas Zacharevskis© Asmeninis albumas.