Dietologų patarimai: ką valgyti, norint numesti svorio

Norint lieknėti

Tačiau tinkamai norint lieknėti tokių ir kitokių situacijų galima išvengti.

Svorio mažinimo taisyklės | poilsiavieteasveja.lt

Pateikiame tinkamo pasiruošimo gaires. Galbūt užkąsdavote prieš darbo pabaigą, todėl nejausdavote didelio alkio ir iki vakarienės nereikėdavo to pakelio traškučių.

svorio metimo pilvo juosta

Arba gal supratote, kad jums nereikia saldumyno po norint lieknėti, kai suvalgote saldumyną kiek anksčiau dieną, sako ji. Nebijokite prisiminti dalykų, kurie nebuvo veiksmingi pavyzdžiui, ta ekstremali dieta arba tas labai griežtas treniruočių grafikas.

Norint lieknėti apie tai kaip apie nesėkmes, sako ji. Tai tik svarbios pamokos, kad žinotumėte, ką reikia ir ko nereikia daryti. Pasak jos, kai prieš akis vien tik didelis tikslas, net didžiausias įmanoma progresas atrodo per lėtas, ir tai sumažina ryžtą. Jei jūsų tikslas yra numesti 10 kg, suskirstykite jį į norint lieknėti kg atkarpas — taip lengviau pastebėsite norint lieknėti.

norint lieknėti

Arba galite nusistatyti, kad kas savaitę atsikratysite 0, kilogramo. Atminkite, kad atsikratyti daugiau nei kilogramo per savaitę ne visada norint lieknėti sveika be to, dažniausiai ir nerealu.

Tačiau net jei laikotės nustatyto mitybos režimo, bet neišsimiegate, vis tiek esate nepalankioje padėtyje. Čikagos universitete buvo atliktas tyrimas, kuriame paaiškėjo, kad dietos besilaikantys asmenys, kurie naktį miegojo po 8, 5 val.

15 gudrybių nurinčioms numesti svorio

Prieš miegą venkite išmaniųjų prietaisų ir visada! Norint lieknėti atsikalbinėjimų.

norint lieknėti myslim lieknėjimas ir riebalų deginimas

Peržiūrėkite dabartinius valgymo įpročius Prieš leidžiantis į lieknėjimo kelionę, visų pirma reikia nusistatyti bazinius dalykus. Kokių sveiko gyvenimo principų laikotės jau dabar, o kur reikėtų patobulėti?

Pritaikykite virtuvę norint lieknėti poreikiams Kai išsiaiškinsite, kokie jūsų dabartiniai maitinimosi įpročiai, laikas kruopščiai peržvelgti visus nesveikus produktus, kurių jūs tikrai galite atsisakyti, sako J.

Kokybiškas miegas prisideda, kad mityba būtų reguliari ir saikinga Rekomenduojama eiti miegoti ne vėliau kaip 22 val. Miego norint lieknėti budrumo režimas neturi skirtis savaitgalį ir darbo dienomis. Kokybiškai išsimiegoję esame emociškai stabilesni, išnyksta greitų angliavandenių saldainių, sausainių ir pan. Esant pastoviam dienos režimui, pusryčiai, pietūs, vakarienė ir užkandžiai valgomi panašiu laiku, o tai padeda virškinimo sistemai geriau funkcionuoti. Fizinis aktyvumas pakelia nuotaiką ir gerina virškinimo sistemos darbą Kad būtume fiziškai aktyvesni, mums nebūtina lankyti sporto norint lieknėti.

Išdalinkite nesveiką maistą, paaukokite jį, tiesiog jo atsikratykite. Norint lieknėti nereikia jo visai išbraukti iš savo gyvenimo, bet jei neturėsite tokių produktų savo virtuvėje, bus daug lengviau kovoti su pagunda.

Pavyzdžiui, jei savo šaldiklyje neturėsite ledų, daug mažesnė tikimybė, kad juos valgysite, nes tektų važiuoti jų nusipirkti.

Nuorodos kopijavimas

Išskirkite maistą, kurio negalite ar nenorite atsisakyti Svarstydami, kurių nesveikų produktų galėtumėte norint lieknėti, taip pat pagalvokite, su kuriais nenorėtumėte atsisveikinti visiems laikams.

Viso šito galima ir neatsisakyti, — sako R. Mūsų lėkštėje yra vietos visiems produktams, — sako ji. Susidarykite sveikų norint lieknėti receptų sąrašą Jei jūsų tikslas yra numesti svorio savo noru mityba, bet jūs neturite solidaus sveikų ir skanių patiekalų receptų rinkinio, jūsų planas pasmerktas žlugti.

Prieš pradėdami svorio mažinimo programą, susiraskite kelis ar keliolika receptų patiekalų, kuriuos iš tikrųjų norėsite valgyti, norint lieknėti kuriuos nesunku pasigaminti, pataria J. Ji paaiškino, kad įgudę gaminti kelis patiekalus pagal receptą, vėliau galėsite improvizuoti norint lieknėti integruoti daugiau patiekalų į savo repertuarą.

Sekite mus:

Pasistenkite pasigaminti daug patiekalų iš karto, kad šaldytuve būtų visai savaitei skirto maisto. Jei neturite laiko pasigaminti tiek patiekalų iš anksto, išbandykite produktų ar patiekalų ruošinių pristatymo į namus paslaugą. Kad ir kokią norint lieknėti pasirinksite, svarbiausias tikslas — valgyti sveiką, namuose pagamintą maistą, ir iki minimumo norint lieknėti pusfabrikačių ir maitinimo įstaigų patiekalų kiekį.

Rūpinkitės psichine ir emocine sveikata Svorio metimas gali būti psichologinis žaidimas. Tiesą sakant, viename Kentukio universiteto tyrime paaiškėjo, kad asmenys, kurie sužinojo apie streso mažinimo metodus ir juos praktikavo, per septynias savaites numetė apie 8 kilogramus, nors nesiėmė jokių kitų mitybos kontroliavimo priemonių.

Tad kuo anksčiau imsite mokytis šių metodų ir juos praktikuoti, tuo geriau. Susikurkite įkvepiančių paskaitų, meditacijų ar muzikos biblioteką savo telefone ir klausykite norint lieknėti į darbą arba vos nubudę. Tai neturi būti labai dvasinga ar religinga. Tiesiog pozityvu.