Gėrimas, padedantis greitai sulieknėti ir sustiprinti sveikatą - poilsiavieteasveja.lt

Lieknėti gėrimai

lieknėti gėrimai gali t4 padėti numesti svorio

Siūlome nekankinti savęs alinančiomis dietomis, o išbandyti šį medžiagų apykaitą spartinantį gėrimą: jo pagalba ne tik atsikratysite keleto nereikalingų kilogramų, bet ir pagerinsite sveikatą. Gėrimu atsigaivindami 2 kartus per dieną, rezultatus išvysite jau po poros savaičių. Tad kokia šio sveikatos bei lieknėjimo eliksyro paslaptis?

NUMEČIAU 15KG PER SAVAITĘ!?/VLOGMAS #2- Ieva

Cinamonas puikiai tenka sergantiems diabetu, kadangi didina organizmo jautrumą insulinui bei sumažina cukraus kiekį kraujyje.

Prieskonyje gausu antioksidantųskaidulųmagnio, kalcio ir geležies, be to, cinamonas gerina virškinimą bei efektyviai gydo vidurių užkietėjimą.

lieknėti gėrimai

Ne mažiau lieknėti gėrimai ir citrina, gerinanti virškinamojo trakto sveikatą ir padedanti maistui juo greičiau judėti. Be to, vaisius aprūpina organizmą itin reikalingu vitaminu C, kuris, stimuliuodamas baltųjų kraujo kūnelių gamybą, stiprina imunitetą. Citrinoje, kaip lieknėti gėrimai kituose vaisiuose, netrūksta pektinosuteikiančio ilgalaikį sotumo jausmą.

svorio metimas 10 metų 43 metų svorio metimas

Nieko nuostabaus, kad receptas neapsieina be medaus. Skanėstas suteikia energijos, kontroliuoja cukraus kiekį kraujyje bei kovoja su bakterijomis ir grybeliais. Kaip pasigaminti?

Shutterstock 2. Žaliųjų daržovių sultys Riebalus lieknėti gėrimai padės žaliosios daržovės : lapinis kopūstas, brokolis, žiedinis kopūstas, žirniai. Jos ne tik padės lengviau mesti svorį, tačiau ir subalansuos hormonų, esančių jūsų organizme, kiekį.