Visa tiesa apie lieknėjimo dietas: jos beprasmiškos

Lieknėjimo variklis. Lauros Čepukaitės lieknėjimo taisyklės - DELFI Gyvenimas

Turinys

  10 dienų prarasti pilvo riebalai

  Spausdinti Stebuklinga lieknėjimo piliulė neegzistuoja — įdėkite pastangų Shutterstock nuotr. JAV mokslininkė ir dietologė Melinda Manore, ištyrusi šimtus lieknėjimui skirtų papildų, teigia, kad nėra jokių svarių įrodymų, kad bent vienas maisto papildas turėtų įtakos sulieknėjimui.

  lieknėjimo variklis rodo jūsų deginančius riebalus

  Priešingai - dauguma jų turi sveikatai žalingą poveikį. Lieknėjimo papildų efektyvumas yra kliniškai neįrodytas Išsamiai išnagrinėjusi šimtus maisto papildų, M.

  numesti svorio be cukraus kavoje

  Manore padarė išvadą, kad didžiosios dalies efektyvumas nėra kliniškai patvirtintas. Žmonės vartoja piliules norėdami numesti svorio ar išlikti liekni.

  kauko riebalų deginimas Aš prarandu svorį, bet aš nekenčiu prarasti

  Tačiau nėra jokių lieknėjimo variklis, kad bent vienas papildas tai daro. Iš tirtų maisto papildų mokslininkė išskyrė keletą, kurių sudėtyje yra žaliosios arbatos ar pieno produktų, kurie gali turėti įtakos iki lieknėjimo variklis kilogramų kūno masės sumažėjimui.

  Nuo keturiolikos metų Laura kamavosi dėl antsvorio, kol pačios nuostabai atrado lieknėjimo receptą. Dieta - tai laikinas efektas.

  Tačiau mokslininkė pastebi, kad dauguma šių maisto papildų buvo testuojami, kaip priedas prie subalansuotos — sveikos mitybos ar priedas laikantis dietos. Tačiau kiek teko susidurti jokie papildai tokių rezultatų neduoda.

  idealus svoris, kurį reikia numesti kiekvieną mėnesį mama nenori, kad numesčiau svorio

  Šitoks staigus lieknėjimas nėra sveikas ir prieštarauja pačiai žmonių fiziologijai. Taip staigiai svoris kristi gali tik badaujant, o tai nėra sveika Ką valgyti, kad išlikti liekniems ir sveikiems?

  geriausias riebalų praradimo būdas numesti svorio Depo shot

  Mokslininkė M. Manore teigia, kad norint sulieknėti reikėtų rinktis vaisius, daržoves, liesą mėsą bei pilno grūdo produktus.

  Taip pat reiktų sumažinti kalorijų gaunamų iš riebaus maisto lieknėjimo variklis ir nuolat judėti. Kai kuriems gali būti naudingas ir didesnis baltymų vartojimas, tačiau vienintelis būdas sulieknėti — pakeisti savo lieknėjimo variklis būdą.