Tu numegzk, močiut, mums kelią | Tauragės kurjeris

Lieknėjimo trobelė

SEKITE MUS

Pirmas vakaras — minkome tešlą Į puodą suberiame medų, cukrų ir prieskonius. Maišydami kaitiname, kol cukrus ištirps. Nukeliame nuo ugnies ir leidžiame lieknėjimo trobelė atvėsti. Dubenyje sumaišome miltus su kepimo milteliais. Į pravėsusią medaus masę įmaišome kiaušinius ir miltų bei kepimo miltelių mišinį.

Išminkome vienalytę masę, uždengiame ir paliekame lieknėjimo trobelė kambario temperatūros patalpoje. Antras vakaras — gaminame detales Trafaretų meduoliniam nameliui galima nusipirkti didesniuose prekybos centruose arba internete.

Lieknėjimo trobelė gelmėse panardę nesunkiai rasite ir brėžinių, kuriais galite pasinaudoti gamindami namuko detales.

Toms, kurioms nepavyko daug kartų - Sportas ir dietos - Forumas

Turintys šiokių tokių architektūrinių gebėjimų gali susikurti savo trafaretus. Ant kartono ar storesnio popieriaus nusipiešiame namelio šoninę sieną, priekinę sieną ir stogą.

  1. Prenumeratos taisyklės Visos teisės saugomos.
  2. poilsiavieteasveja.lt - Tortas „Vyšnių trobelė"
  3. Meilės supančioti (SMF1) - Knygos internetu - gera knyga, maža kaina.

Tešlą iškočiojame į 0,5 cm storio lakštą ant miltais pabarstyto stalo. Lakštą perkeliame į kepimo popieriumi išklotą skardą. Čia, naudodamiesi trafaretais iš tešlos išpjauname 2 stogo detales, 2 šonines sienas ir 2 priekines sienas bei namuko pagrindą.

Tortas „Vyšnių trobelė"

Jei norime, sienose išpjauname duris, langus galima nepjauti, tik vėliau glaistu nupiešti ant iškeptos detalės.

Jei norėsime namelį naudoti kaip žvakidę, būtinai stogo detalėse lieknėjimo trobelė skylę kaminui, ir iš tešlos išsipjauname atitinkamo dydžio keturias kamino sieneles.

Jei lieka tešlos, iš jos galima išsipjauti tvorelę, padaryti lieknėjimo trobelė, senį besmegenį ar kitą detalę.

Visas detales pjauname aštriu peiliu, stengiamės kad jos kuo labiau atitiktų trafaretus, kitaip vėliau namelį bus sunku gražiai suklijuoti. Įkaitiname orkaitę iki ºC.

Šauname į ją skardą su meduolinėmis detalėmis ir kepame apie 15 minučių, kol gražiai paruduoja. Ant kiek pravėsusių, bet dar šiltų detalių vėl uždedame trafaretus ir dar kartą apipjauname tas kraštines, kurios bus klijuojamos.

Tavo komentaras

Trečias vakaras — statome namelį Sutvirtiname namelio sienas ir pagrindą dantų krapštukais. Kai sienos jau nepajudinamai laikosi, prie jų atsargiai pritvirtiname stogą.

lieknėjimo trobelė padės treniruotis prarasti riebalus

Tuomet imamės gaminti glaistą. Glaistui reikės: g cukraus pudros 1—2 šaukštų citrinos sulčių Kiaušinio baltymą lengvai paplakame, suberiame į jį cukraus pudrą ir supilame citrinos sultis.

Knygų išpardavimas

Išmaišome ir toliau plakame plaktuvu apie penkias minutes, kol gauname tirštą ir blizgų, ne per skystą, bet ir ne per klampų glaistą. Pilame jį į konditerinį švirkštą jei neturite, galite naudoti į lieknėjimo trobelė susuktą kepimo popierių lieknėjimo trobelė maišelį nupjautu kampu ir, pasitelkę fantaziją išpiešiame namelio sienas bei stogą.

numesti svorio virš 65 metų kaip kava padeda numesti svorio

Lieknėjimo trobelė norime, tuo pačiu glaistu priklijuojame saldainukus, lieknėjimo trobelė, blizgius pabarstukus, aguonas ar kitus gardžius lieknėjimo trobelė. Beje, namelio sienas, ypač jei jos iškepė gana plonos, tarpusavyje galima tik suklijuoti glaistu, netvirtinant dantų krapštukais.

Jas dekoruoti galite ir prieš statydami namelį — tik prieš pradėdami statybas, įsitikinkite, kad glaistas tinkamai nudžiūvęs. Idėjos ir patarimai Pradedantiesiems namelį statyti bus lengviau iš kiek storesnės tešlos — iškočiokite ją iki 1 cm storio. Kepant tešla pasipučia, todėl langų ir durų angos šiek tiek susitraukia.

Tu numegzk, močiut, mums kelią…

Namelio trafaretų neišmeskite, jie pravers ateinančiais metais. O jei po metų įsigeisite kitokio nameliuko — lieknėjimo trobelė galėsite atiduoti kitiems pradedantiesiems statybininkams. Jei reikia palyginti atvėsusių meduolinių detalių kraštus — atsargiai patarkuokite jas tarka. Meduolinį stogą galima pakeisti stogu iš paprastų vaflių lakštų.

Tu numegzk, močiut, mums kelią | Tauragės kurjeris

Tokį stogą lengviau priklijuoti, jis lengvesnis, jį paprasta dekoruoti tarsi čerpėmis išklijuojant dekoratyviais javų ar kviečių dribsniais. Meduolinį namelio būdų valgyti mažiau ir numesti svorio galima pakeisti į foliją įvilktu lieknėjimo trobelė kartono lakštu ar pjaustymo lentele, didesne balta ar skaidraus stiklo lėkšte.

lieknėjimo trobelė svorio metimas 16 metų

Prie namelio galite įkurdinti senį besmegenį ar eglutę. Pastarąją nesunkiai padarysite iš meduolinės tešlos išsikepę skirtingo dydžio žvaigždelių ir jas, jau iškeptas, bet dar šiltas suvėrę ant medinio pagaliuko. Senį besmegenį darykite taip pat, tik vietoje žvaigždelių reikės 3 meduolinių rutuliukų. Malkų ryšulėlį nesunkiai lieknėjimo trobelė paprastu vilnoniu siūlu perrišdami sūrias lieknėjimo trobelė. Arba šiam vaidmeniui galite pasitelkti ir nesmulkintas cinamono žieveles.

Iš šių medžiagų galite sumontuoti ir šulinį ar pastatyti tvorelę. Meduolinį namelį galite naudoti ir kaip advento kalendorių — kiekvieną dieną mažieji jame ras paliktas dovanėles.

Romantiškas poilsis dviem su pusryčiais viloje ant ežero kranto

Tik nepamirškite prapjauti durelių! Ar su dovanėlėmis, ar be jų — neabejoju, kad lieknėjimo trobelė jūsų pačių iškeptas namelis suteiks daugybę džiaugsmo. Net jei tai bus ir pati paprasčiausia trobelė ne tobulai lygiomis sienomis. Net ir visai mažutis nameliukas gali virsti šaunia bei gardžia kalėdine dovanėle. Smagių statybų ir jaukių švenčių, Alvilė Rimaitė.