Pagrindinės lieknėjančių klaidos - DELFI Gyvenimas

Lieknėjantys kostiumai

Autorius: Žmonės. Iki šiol nei vienam iš projekto dalyvių numesti kilogramai nesugrįžo, atvirkščiai, kai kurie iš jų sėkmingai tęsia savo lieknėjimo kelią. Ką darė projekto dalyviai? Taip pat lieknėjantiems buvo rekomenduojama per dieną išgerti lieknėjantys kostiumai mažiau nei 2 litrus vandens ir nueiti ne mažiau nei 10 tūkstančių žingsnių. Mėgstantys kavą ar arbatą galėjo mėgautis šiais gėrimais, tačiau — be cukraus.

Per šį laikotarpį kilogramai tirpo greičiausiai.

Kasmet persiuvamas kostiumas… – Vienybė

Paskui, dar 11 dienų projekto dalyviai laikėsi specialiai jiems sudaryto mitybos plano. Mitybos planą galite rasti čia.

Kaip ištirpdyti pilvo riebalus?

Nebuvo nei vienos poros, kuriai šis lieknėjimo metodas neveiktų. Dar vienas privalumas, kurį pastebėjo lieknėjimo projekto dalyviai — jiems ne tik pavyko padailinti kūno linijas, bet ir atsirado motyvacija keisti įprastą gyvenimo būdą bei mitybos įpročius.

svorio metimo terapeutas šalia manęs

Nei vienas iš jų nepatyrė sveikatos sutrikimų, o specialus kūno masės analizatorius rodė džiuginančius rezultatus. Per 21 pokyčių dieną Margarita neteko 6,5, o Inesa — 7 kilogramų.

Pasibaigus projektui jos iškeliavo į Gruziją, atšventė Margaritos gimtadienį, o numesti kilogramai iki šiol negrįžo. Draugėms patiko tai, kad šis lieknėjimo metodas ne tik davė greitų rezultatų, tačiau buvo labai naudingas ir tuo, kad padėjo suprasti, kaip reikėtų gyventi ir ateityje, kad numesti kilogramai negrįžtų. Dabar Margarita ir Inesa maitinasi sveikiau, reguliariau ir atsakingiau bei nuolat lieknėjantys kostiumai savo svorį. Jais pakeičia vieną ar kelis valgymus per dieną, taip pat susiplaka kokteilius, kai dėl įtempto darbo grafiko nespėja laiku pavalgyti lieknėjantys kostiumai kur nors skuba.

Parduotuvė

Būsimoji nuotaka su broliu lieknėja toliau Lieknėjantys kostiumai besiruošianti 28 metų Kristina projekto metu sulieknėjo net 10 kilogramų. Lieknėjantys kostiumai mažiau įspūdingas ir jos brolio, 29 metų vestuvių liudininko Gedimino rezultatas. Jam pavyko numesti 9,6 kilogramus. Kristina, net ir pasibaigus projektui, lieknėja toliau. Šiuo metu būsimoji nuotaka jau neteko 15 kilogramų.

Dvi draugės įgyvendino savo svajonę

Jos brolis irgi turi tikslą. Iki sesers vestuvių, kurios vyks rugsėjo pradžioje, Gediminas norėtų sverti 90 kilogramų ir pagaliau užsiauginti raumenis. To jis atkakliai siekia sporto salėje, į kurią ruošėsi eiti net trejus lieknėjantys kostiumai. Jie savarankiškai laikėsi visų projekto dalyviams duotų nurodymų ir per 21 dieną sulieknėjo taip, kad teko pakeisti visus drabužius.

Smagu lieknėti, nes lengva įgyvendinti

Kad būtų daugiau azarto, vyrai lažinosi, kuris numes daugiau svorio. Lažybas laimėjo Evaldas, kuris sulieknėjo net 10,7 lieknėjantys kostiumai ir neteko 11 proc.

lieknėjantys kostiumai

Vadimui pavyko numesti 9 kilogramus, kurie sudarė 10,56 proc. Vyrai pasakojo, kad savo pavyzdžiu užkrėtė ir kolegas.

Pagrindinės lieknėjančių klaidos

Seserys lieknėjantys kostiumai iš užburto rato Kasmet vis skaičiuodamos papildomus kilogramus, šią vasarą seserys Ieva ir Agnė pasitiks lieknesnės.

Seserims pavyko ne tik sulieknėti, bet ir per 21 dieną pakeisti sau įprastą gyvenimo būdą. Iki tol jos valgė gausiai, nereguliariai, labai nemėgo gerti vandens, o ir fiziškai nebuvo labai aktyvios.

lieknėjantys kostiumai

Joms sunkiausiai iš visų dalyvių sekėsi kovoti su psichologiniu alkio jausmu. Seserys prisipažino, kad pirmąją savaitę reikėjo ypač didelių valios pastangų, kad nemestų pradėto lieknėjimo kelio.

Tačiau galiausiai lieknėjantys kostiumai lūžis, o krentantys pirmieji kilogramai suteikė daugiau motyvacijos.

Nuorodos kopijavimas

Per 21 dieną Ieva lieknėjantys kostiumai 6, lieknėjantys kostiumai Ieva — 7 kilogramų svorio. Abi seserys ketina lieknėti ir toliau.

Projekto pradžioje kilogramus svėrusi Agnė turi didesnį tikslą — įveikti antrojo laipsnio nutukimą. Moteris tiki, kad šį kartą jai pavyks sulieknėti nežalojant savo sveikatos. Šiuo metu ji jaučiasi puikiai — lengvesnė, vikresnė, aktyvesnė ir, žinoma, gražesnė.

  1. Ir net dabar, kai sveria 69 kg, ji sako, jog svarbiausia, gera savijauta ir laimė.
  2. Spausdinti Kai nebepatinki pati sau — tau tiesiog būtina nueiti į sporto salę.
  3. Nepaisant to
  4. Ilgai laikytis griežtos varginančios dietos labai sunku, o pažadai nuo pirmadienio pradėti naują gyvenimą praktiškai retai įgyvendinami.
  5. Галилей сам напросился.

Toks pakaitinis maistas padeda formuoti naujus ilgalaikius mitybos įpročius, koreguoti maisto raciono bei suvartojamų kalorijų kiekį.

Kiekvieną kartą jų suvalgius gaunama tik apie kcal.

kaip pašalinti riebalus iš trumpų šonkaulių jky lieknėjimo bakas

Šie produktai gali būti vartojami kaip vienintelis maistinių medžiagų šaltinis. LCD Low Calorie Diet — tai puikaus skonio užkandžiai: traškūs batonėliai bei jogurto — sulčių gėrimas. Su kiekvienu valgymu gaunama apie kcal, jais galima pakeisti vieną ar kelis valgymus per parą. Šio lieknėjimo metodo efektyvumą patvirtina ne tik sulieknėjusių žmonių istorijos, bet ir net per erius metus atliktos 22 išsamios produkto studijos.

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas lieknėjantys kostiumai.

lieknėjantys kostiumai