Marškiniai ir palaidinės moterims

Liekninančios palaidinės

Turinys

  liekninančios palaidinės

  Liko mažai vienetų! F V3 V1 Modelis.

  Revolution Slim yra naujausias, itin veiksmingas technoaudinys, kuris, lyg antroji oda, liekninančios palaidinės prisitaiko prie kiekvieno kūno ir užtikrina išskirtinį komfortą. Audinys yra itin lengvas, plonytis, tačiau nepersišviečia ir užtikrina veiksmingą raumenų kontrolę. Audinys yra itin pralaidus orui, sugeria prakaitą ir leidžia odai natūraliai kvėpuoti.

  Kuriame interjerą,projektuojame ir gaminame baldus viešbučiams,moteliams,kavinėms,piceri joms.

  Audinys nevaržo judesių, nespaudžia ir nepraranda formos naudojamas ilgą laiką. Šis audinys yra glotnus ir liekninančios palaidinės liesti, atsparus aktyviojo chloro poveikiui. Klinikinių bandymų, susijusių su liekninančių Revolution Slim rūbų saugumu ir veiksmingumu, rezultatai parodė, kad šis audinys itin veiksmingai slopina celiulitą ir šalina riebalus.

  lieknėjantis pilvas natūraliai

  Be to, bandymų rezultatus patvirtina palankūs Bio Basic Europe  Milanas dermatologų ir kosmetologų įvertinimai. Atlikus dermatologinius bandymus, audinys buvo klasifikuotas kaip produktas, kuris nedirgina, lieknina figūrą, glotnina odą ir slopina patinimus.

  liekninančios palaidinės

  Tyrime dalyvavusios moterys atsisakė kremų, žolelių arbatų, masažų ir kitokių procedūrų. Iš Revolution Slim audinio pagamintus produktus noriai naudoja įvairių sporto šakų atstovai — bėgikai, dviratininkai, motociklininkai, slidininkai ir plaukika Revolution Slim liekninantys rūbai padeda įgauti pasitikėjimo savimi ir atrodyti patraukliai kiekvienam, nepriklausomai nuo gyvenimo stiliaus.