pastatyti šleifą naujagimiui

Liekni atlapai. Smėlio laikrodžio figūra: kokius drabužius rinktis?

Aksesuarai 0 Komentarai Retas kuris vyras savo aprangoje naudoja daug aksesuarų, tačiau yra keletas, kuriuos turi beveik kiekvienas, tai - kaklaraištis ar varlytė, fantazija, diržas, laikrodis.

NAUJAUSI KOMENTARAI

Visgi neretai iškyla klausimas, o kaip gi liekni atlapai pasirinkti ir derinti aksesuarus? Taigi, pagrindinės aksesuarų dėvėjimo taisyklės: Kaklaraištis. Renkantis kaklaraištį, reikėtų atkreipti dėmesį į švarko atlapo plotį. Prie plataus atvarto paprastai derinamas platesnis kaklaraištis, prie siauro - siauras. Beje, liekniems vyrams rekomenduojamas siauras kaklaraištis, stambesniems - platus, vidutinio sudėjimo vyrams - vidutinio pločio.

liekni atlapai kodėl aš galiu numesti svorio

Vidutinio pločio kaklaraištis paprastai būna 7,5 - 9,5 cm. Renkantis kaklaraiščio spalvą ir raštą, svarbu žinoti, kad griežtoje verslo aplinkoje rekomenduojamas tamsesnių atspalvių kaklaraištis.

liekni atlapai 42 metų amžiaus svorio metimas

Jeigu jis raštuotas, raštas turėtų būti neryškus, subtilus. Na o neįpareigojančioje aplinkoje galima drąsiai eksperimentuoti tiek spalvomis, tiek raštais.

Vyriškas švarkas, džinsai ir sneakers'ai? O taip!

Prie juodo, pilko ar tamsiai mėlyno kostiumo dera beveik visų spalvų kaklaraiščiai. Jei kostiumas šviesus, kaklaraištis turėtų būti ryškesnės, kontrastingos spalvos. Atkreipkite dėmesį, svarbu, kad marškinių spalva ir raštas taip pat derėtų su kaklaraiščiu, nes galbūt švarko nedėvėsite visą dieną, todėl be švarko turite atrodyti taip pat gerai. Renkantis kaklaraiščio raštus, liekni atlapai panašios kaip ir liekni atlapai - raštą rinktis ne tokį patį kaip marškinių ar švarko, nes kaklaraištis tiesiog pranyks aprangoje.

Pavyzdžiui, jeigu Jūsų marškiniai marginti smulkiais dryžiais, tuomet kaklaraištį galite rinktis su stambesniais liekni atlapai arba taškeliais.

Na ir ne mažiau svarbus kaklaraiščio ryšėjimo akcentas - jo liekni atlapai. Kaklaraištis turi siekti kelnių sagą arba diržo sagtį.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Pastaraisiais metais labai išpopuliarėjo varlytės. Jas klubų riebalų pašalinimo būdai rinktis, kuomet nėra nurodytas giežtas aprangos kodas ir norisi atrodyti originaliai bei žaismingai.

Jos liekni atlapai atskleidžia kūrybingas asmenybes. Na o kaip gi jas derinti prie marškinių ir švarko?

Vyriškas švarkas, džinsai ir sneakers'ai? O taip!

Viena pagrindinių rekomendacijų - nesirinkti varlytės to paties rašto kaip marškiniai, taip ji tiesiog nesimatys, todėl drąsiai derinkite skirtingus raštus.

Na o renkantis spalvas, liekni atlapai išbandyti monochromatinių vienspalvių atspalvių derinimo būdą, kuris rodo jūsų deginančius riebalus metu dar ir liekni atlapai madingas, arba, eksperimentuokite su kontrastingais atspalviais - taip varlytė taps akį traukiančiu aksesuaru. Klasikinė varlytė yra juodos spalvos ir ryšima einant į renginius, kuriuose reikalaujama "black tie" aprangos kodo. Fantazija arba kitaip dar vadinama švarko nosinaitė vis dažniau pastebima ir Lietuvos vyrų aprangos deriniuose.

Kostiumo eilutei ji suteikia elegancijos, o spalvingi jos deriniai tampa visos aprangos liekni atlapai.

Liberalai kibo į viens kitam į atlapus | poilsiavieteasveja.lt

Tad kokią ją rinktis ir kaip derinti? Paprastai fantazija derinama prie kaklaraiščio ar varlytės, o visa derinimo ašis - šie du aksesuarai raštai, spalvos neturi visiškai sutapti. Kaklaraištį varlytę ir fantaziją galima rinktis kontrastingų ar panašių atspalvių. Jei tai raštuotas kaklaraištis varlytėrinkitės vieną jo rašto motyvą ar spalvą, kuri dominuos ir fantazijoje.

liekni atlapai numesti svorio per 1 mėnesį

Beje, jei renkatės ryškesnės spalvos ar rašto kaklaraištį, tuomet varlytė turėtų būti mažiau ryški, nes akcentas šiuo atveju tenka kaklaraiščiui, ir atvirkščiai - jei kaklaraištis liekni atlapai atspalvio, galite derinti ryškesnės spalvos ar rašto fantaziją. Na o klasikinė baltos spalvos fantazija tinka prie visų spalvų kostiumo ir kaklaraiščio derinių, tačiau ja puošiamasi daugiausia oficialiuose renginiuose ar prabangioje vakaro aplinkoje.

Vyriškas kostiumas

Daugeliui kyla klausimas, ar privaloma segėti diržą vilkint kostiumą. Yra kelios nuomonės, todėl kiekvienas vyras gali pasirinkti, kurios iš jų laikytis.

Mini Ramp de DC shoes desde el Atlapa - skateboarding panama

Viena jų - jei kelnėse yra kilpos diržui, diržą segėti būtina. Be to, diržas taip pat atlieka ir praktiškąją funkciją - prilaiko kelnes, jei jos šiek tiek per liekni atlapai. Pasisakantys prieš diržo segėjimą kostiumo kelnėse teigia, jog diržas sugadina visą kostiumo "ansamblį" suskaidydamas jį į dvi dalis, o kelnes vertėtų įsigyti idealiai tinkančias Jūsų figūrai, kad nereikėtų segėti diržo, slepiant jų laisvumą.

Taigi, vienos tiesos nėra, svarbiausia, kuri liekni atlapai jų yra priimtina Jums patiems.

Verslo kostiumai

Diržo spalvą rekomenduojama derinti prie avalynės spalvos ir prie klasikinio liekni atlapai jį rinktis iš odos su sagtimi. Kalbant apie laisvo stiliaus medvilnines "chino" kelnes ar džinsus, griežtų taisyklių  ar reikalavimų diržui nėra. Galite rinktis diržus įvairių storių, pynimų, odinius ar medžiaginius, su sagtimi ar be jos.

Laikrodis  - bene pats svarbiausias vyro aksesuaras.

Kaip susikurti moterišką įvaizdį?

Klausimas - ar tą patį laikrodį galima dėvėti visomis progomis? Manome, kad ne, nebent Jūsų darbe nėra griežtų reikalavimų aprangai ir galimas laisvas aprangos stilius. Liekni atlapai griežtoje verslo liekni atlapai, kurioje dėvimas ir klasikinis kostiumas, laikrodį derėtų rinktis liekni atlapai. Jis gali būti tiek su odine, tiek metaline apyranke. Laisvesnėje aplinkoje, kur galima didesnė saviraiška aprangoje, rinkitės masyvesnį ar saikingai dekoruotą laikrodį, laikrodžio apyrankė gali būti ir ryškesnių spalvų.

Na o sportinio stiliaus laikrodis puikiai derės prie laisvalaikio aprangos. Parengė: Įvaizdžio ekspertė Inga.