Sportuojame su Oksana Zlatkovaite: kokie pratimai padės turėti liekną liemenį | poilsiavieteasveja.lt

Liekna nugara, Po treniruotės skauda nugarą Archives - poilsiavieteasveja.lt

Vienas pratimas, trys efektai: lieknas liemuo, tvirta nugara ir judrus kryžmuo

Fosij nuotr. Oksana prisipažįsta, kad prisiversti sportuoti nuolat - ypač sudėtinga. Ji ėmė ir sugalvojo! Dabar jau dienotvarkę dėlioju priklausomai nuo treniruočių grafiko. Labai tuo džiaugiuosi.

VAPSVOS TALIJA: jums reikės tik rankšluosčio ir 5 laisvų minučių

Ji sportavo ir anksčiau, tačiau rasti tinkamą žmogų, kuris motyvuotų, priverstų liekna nugara disciplinos bei po kurio treniruočių liekna nugara kalnus versti, o ne šliaužti — nelengva. Oksanos trenerė Eglė Afanasjeva džiaugiasi, jog Oksana grįžo į treniruotes ir įsipareigojimus vykdo sąžiningai.

Priešingai — Oksana pati labai pergyvena, jei tenka praleisti treniruotę. Zlatkovaitė užsiima jėgos bei tempimo pratimais, kurie ypač stiprina giliuosius raumenis, gerina laikyseną bei keičia kūno formas. Pratimai atliekami be skubos, lėtai, skiriamas didžiulis dėmesys jų taisyklingumui. Patikėkite, rezultatai netruks pasijausti, o kūnas tikrai pasikeis. Afanasjevos sukurta pratimų programa apima tris dalis, kurių kiekviena skirta skirtingai raumenų grupei treniruoti.

Nuorodos kopijavimas

Pirmoji pratimų serija skirta turbūt aktualiausiai kūno vietai — liemeniui ir pilvo presui. Ji taip pat akcentuoja, jog svarbu pratimus nuolat keisti, didinti trukmę ar įtraukti naujų variacijų — taip jos nepraras efektyvumo. Apšilimas Nė žingsnio be apšilimo. Šį kartą naudosime jogišką, pratempiantį pagrindines raumenų grupes, ypač liemenį ir nugarą.

Pakartokite tokį apšilimą 10 kartų, tik tuomet padėkite kelius, atsisėskite ir pailsėkite. Galite kiekvieną pozą užlaikyti tiek, kiek norisi, svarbiausia neskubėti ir pajausti, kaip prabunda kūnas. Pilvo pratimas liekna nugara Šis pratimas puikiai susitvarkys su liemens dailinimu. Pradžioje atsisėskite, kojas pastatykite pečių plotyje, nuleiskite pečius, bambą lengvai įtraukite nugarą lengvai išlenkiant.

Sekite mus:

Rankas sudėkite prieš save ir atlikite nuo 10 iki 20 liemens sukinių į kiekvieną pusę, tada rankas padėkite ant kelių ir pailsėkite. Jei per sunku, vieną ar abi rankas padėkite ant šlaunų. Pratimas Nr 2 Tai šiek tiek pasunkintas pirmojo pratimo variantas. Kartokite bent po 10 kartų į kiekvieną pusę. Jei atlikti pratimą sunku, kelkite sulenktą koją ir prisilaikykite rankomis. Jei liekna nugara lengva - koją tieskite aukščiau ir atlikite didesnį pakartojimų skaičių.

liekna nugara

Pratimas Nr 3 Nesudėtingas pratimas, kurio metu patys galite reguliuoti sudėtingumą. Jei sunku, loškitės atgal tik truputėlį ir prisilaikykite, jei lengva, loškitės giliau. Tempą taip pat galite pareguliuoti patys, atminkite nuleisti pečius, būtinai kvėpuokite.

Sportuojame su Oksana Zlatkovaite: kokie pratimai padės turėti liekną liemenį

Ir jei pajausite bet kokį skausmą, sustokite. Pratimas Nr 4 Pratimą pritaikykite savo jėgoms.

  1. Po treniruotės skauda nugarą Archives - poilsiavieteasveja.lt
  2. VAPSVOS TALIJA: jums reikės tik rankšluosčio ir 5 laisvų minučių - DELFI Gyvenimas
  3. Vienas pratimas, trys efektai: lieknas liemuo, tvirta nugara ir judrus kryžmuo – poilsiavieteasveja.lt
  4. Brighton svorio netekimas
  5. Sportuojame su Oksana Zlatkovaite: kokie pratimai padės turėti liekną liemenį | poilsiavieteasveja.lt

Jei sunku, kojų netieskite pilnai, tebūnie jos sulenktos. Kartokite nuo 10 iki 20 kartų. Būtina kvėpuoti.

  • Ką gerti norint sudeginti pilvo riebalus
  • Прибежал Кеплер с длинным плодом, на вид напоминавшим зеленую морковку.

Pradedantiesiems rekomenduojama pratimą atlikti su liekna nugara ant žemės keliais. Laikykite nuo 30 iki 60 sekundžių.

liekna nugara

Pratimas nr 6 Smagus pratimas, kurio metu ne tik dirbame su pilvu, bet ir pratempiame kojas. Kartokite nuo 10 iki 20 kartų, tada kojas nuleiskite ir pailsėkite.

Liekna nugara į priekį su iškvėpimu, neskubėkite. Jei kojų neišeina laikyti tiesių, laikykite sulenktas. Pratimas Nr 7 Šį pratimą tikriausiai galima būti vadinti liekna nugara pratimų protėviu.

  • Tai Japonijos gydytojo Fukutsudzi sukurta procedūra, kuri padeda sumažinti juosmens apimtį, pašalinti pilvo riebalus.
  • Daiva Be fizinio aktyvumo mūsų organizmas tampa mažiau judrus ir ima kaupti nereikalingus riebaliukus.

Tačiau tai, kas yra senai pažįstama, nereiškia, jog tai yra blogai. Puikus pratimas stiprinantis visą kūną ir ypač juosmens korsetą. Jaunimo svorio metimas dėmesį, jog nevalia sukelti pečių ir uždengti alkūnėmis veido.

Patiems reikia per juosmenį suktis į šonus. Liekna nugara Liekna nugara 8 Pratimas, kurį galite kartoti tiek kartų, kiek pavyks.

Tag: Po treniruotės skauda nugarą

O galbūt jums patinka statika ir joga? Tuomet galite šiek tiek nuleistas kojas tiesiog laikyti.

liekna nugara quinoa svorio praradimo nauda

Nugara lieka prispausta prie grindų. Jei sunku, kojas galite sulenkti.

liekna nugara būdai natūraliai lieknėti

liekna nugara Pratimą kartokite nuo 10 iki 20 kartų arba laikykite iki 30 sekundžių. Pratimas Nr 9 Šis pratimas kaip mat leis pajausti stiprėjantį pilvo presą.

Svarbiausia neskubėti ir nekelti dubens iš inercijos.

Account Options

Efektui padidinti atlikite pratimą kuo lėčiau ir kėlimo metu įtraukite dubens dugną. Pratimą kartokite nuo 10 iki 20 kartų.

liekna nugara yra prarasti svorio natūralus

Tempimo pratimas Nr 1 Po pratimų pailsėkite, pasitempkite, nusiraminkite. Neskubėkite, tempkitės lėtai ir su malonumu. Tiek, kiek šiandien norisi. Padarėte išties nemažai.

liekna nugara