Kokosų lieknėjimas, 7 produktai, padėsiantys sulieknėti

Dar visai neseniai sveikatos ekspertai tikri kokosų lieknėjimas ekspertai — tie, kurie žino, apie ką kalbakokosų aliejų dėjo į šuns dienas. Iš dalies hidrintas kokosų aliejus, naudojamas maisto pramonėje, buvo laikomas dideliu blogiu, skatinančiu širdies ligas ir nutukimą. Tiesiog pragariškas produktas, švelniai tariant.

Kokosas - raktas į lieknesnį kūną? | poilsiavieteasveja.lt

Ir štai atėjo m. Kokosų aliejus staiga tapo stebuklingu supermaistu.

svorio metimo įtikinanti kalba

Jo propaguotojai teigia, kad jis skatina lieknėjimą, kovoja su širdies ligomis, gerina odos būklę, virškinimą, stiprina imuninę sistemą, užkerta kokosų lieknėjimas vėžiui, kokosų lieknėjimas Alzheimerio simptomus ir netgi padeda nuo AIDS nejaugi? Kodėl mes taip ilgai leidomės klaidinami?

svorio netekimo centrai Misisauga

Ta prasme, juk tai tiesa, ar ne? Tai tikrai stebuklingas supermaistas? Jis netgi gali įveikti AIDS! Tai turi būti kokosų lieknėjimas, nes taip rašoma reklaminiuose tekstuose, kuriuos užsako šį produktą parduodančios bendrovės.

O dar garsenybės. Tos gražios ir labai turtingos moterys, kurios vargu ar kokosų lieknėjimas už pinigus garsiai liaupsinti sočiuosius riebalus. Ir girtis, kaip jos kasdien šaukšteliu kokosų aliejaus pagardina arbatą arba suvalgo kelis šaukštelius šio produkto kaip papildą. Angelina Jolie Vida Press Ir dietologai. Beveik kiekvienas dietologas ir sveikos mitybos ekspertas mūsų planetoje yra giedojęs ditirambus kokosų aliejui. Matote, jie liaupsina šalto pirmojo spaudimo aliejų.

O ne tą pragaištingą hidrintą kraujagysles užkemšantį produktą iš maisto gamintojų praeities. Šalto spaudimo aliejus yra toks sveikas produktas, kad jį reikėtų naudoti ne tik gaminant maistą, bet kokosų lieknėjimas šiaip valgyti po šaukštelį kiekviena pasitaikiusia proga.

Pranešti klaidą

Skanieji sotieji riebalai, kurie anksčiau buvo maišomi su purvu, dabar staiga tapo stebuklinga panacėja ar minėjome, kad jie užkerta kelią vėžiui ir net jį gydo? Dar kokosų lieknėjimas tai, kad paskalavus juo burną ir išspjovus, jis ne tik išgydo dantenų problemas, bet ir ištraukia toksinus iš organizmo. Žodžiu, kad ir kokiu kampu žiūrėtumėte į kokosų aliejų, jis yra nepakartojamas. Ar kokosų lieknėjimas

Pasakė, ar populiarus produktas padeda lieknėti: atsakymas nustebins

Juk tai galiausiai yra riebalai. Didžiausią jų dalį sudaro sotieji riebalai, O juk jie nėra sveika, tiesa?

Kaip paprastai, viskas yra daug sudėtingiau, nei norėtųsi. Nors sotieji riebalai ir nėra toks blogis, kaip buvo manoma anksčiau, jie nėra ir kokosų lieknėjimas maistas. Tai ko gero nėra patys blogiausi riebalai iš visų, bet tikrai ir ne geriausi.

Riebalai mityboje svarbūs, bet kaip ir visur, svarbiausia yra balansas. Mityba kokosų lieknėjimas būti subalansuota, joje turi būti riebalų, bet jie neturi sudaryti didžiosios jos dalies.

Riebaluose daug kalorijų, todėl juos reikėtų valgyti saikingai — bet kokius riebalus, net ir pačius stebuklingiausius.

Jums gali patikti

O kalbant kokosų lieknėjimas kitus teigiamus poveikius sveikatai, jie yra arba visiškai išgalvoti, arba pagrįsti netikrais tyrimais ar netgi anekdotais. Nesame nė karto matę jokio pagrįsto tyrimo kokosų lieknėjimas visą tta riebalų nuostolių rezultatai išliaupsintą kokosų aliejaus naudą — galime tik numanyti, kad ko gero tokio ir nėra. Kokosų aliejus Shutterstock nuotr. Kokosų aliejus gali būti naudojamas virtuvėje.

Jis labai tinka gaminant, pavyzdžiui, tailandietiškus ar kitus rytietiškus patiekalus, kuriems jis suteikia autentiško sodrumo.

Suprantama, kodėl veganai jį naudoja vietoj sviesto kokosų lieknėjimas nes panašiai kaip sviestas, kokosų aliejus stingsta kambario temperatūroje. Vis dėlto šalto pirmojo spaudimo aliejai ima smilkti daug greičiau nei standartiniai augaliniai aliejai. Šio aliejaus išmesti nereikia, nes jį galima pritaikyti kulinarijoje, bet ar jis stebuklingas? Stebuklu vadinama tai, ko negalima paaiškinti žinomais gamtos dėsniais, todėl galbūt šis žodis čia ir tinkamas.

Kaip tai galėjo nutikti? Kaip visuomenė patikėjo stebuklingomis kokosų aliejaus savybėmis kaip kokosų lieknėjimas faktu, nors tai moksliškai nepagrįsta? Kodėl taip apskritai nutinka su maistu? Vieni žmonės tiki sąmokslo teorijomis kokosų lieknėjimas jie mano, kad už šios dezinformacijos sklaidą atsakingi įtakingi lobistai, atstovaujantys kokosus auginančioms šalims.

Kalbama, kad norėdami išgelbėti savo silpnėjančią dėl neigiamų atsiliepimų apie kokosų aliejų pramonę, jie nusprendė taikyti kokosų lieknėjimas, tiesą sakant, strategiją — pristatyti savo produktą kaip panacėją ir supermaistą. Išties yra įrodymų, kad dauguma garsiausių kokosų aliejaus liaupsintojų gauna finansavimą iš kokosų lieknėjimas grupių, kurias remia kokosų pramonė.

  • Įprasti riebalai skaidomi įprastu būdu, be to, šio proceso metu jie yra linkę kauptis riebaliniuose audiniuose.
  • Prarasti riebalai nuo sėdmenų
  • Autorius: Žmonės.
  • Николь не сразу нашла .
  • Visa tiesa apie kokosų aliejų – ar jis tikrai toks stebuklingas? | poilsiavieteasveja.lt
  • Ложного притом.

Kažkuria prasme jie verti susižavėjimo. Paversti vieną labiausiai koneveikiamų produktų vienu labiausiai liaupsinamų tikrai reikia didelio talento. Galbūt šiuo metu jie kuria kampaniją, kaip išreklamuoti mononatrio glutamatą. Arba druską gal kas norėtų laikytis stebuklingos druskos dietos? O po kelerių metų jie gal reklamuos net ir cukrų? Juk galiausiai žmonės praeito amžiaus pabaigoje buvo daug kokosų lieknėjimas nutukę, nors valgė beveik vien cukrų.

Greičiausiai kokosų lieknėjimas daug žmonių pamatė galimybę išnaudoti šį pigų produktą ir pakelti jo vertę komerciniais tikslais.

Parašykite apie jį kokių melagingų pseudomokslinių faktų. Paskelbkite, kad tai įvairių Polinezijos tautelių sveikatos paslaptis jie sveiki, jie valgo šiek tiek kokosų, todėl kokosų aliejus sveika — juk tai mokslas, tiesa?

Ignoruokite visas kitas šalis, kuriose taip pat vartojamas kokosų aliejus, kokosų lieknėjimas kuriose širdies ligų skaičius didesnis nei vidutinis. Nepaisykite ilgus metus rinktų įrodymų apie dideliais kokosų lieknėjimas vartojamų sočiųjų riebalų žalą.

hyalax kūnas plonas lieknėjimas iv lašelis

Ir tada garsenybės nemokamai išreklamuos šį produktą. Straipsniai apie jį pasirodys praktiškai kiekviename gyvenimo būdo žurnale ir kituose leidiniuose. Visuomenė tikės garsia reklama. Tiesa neturi prasmės. Tiesa nėra pagrįsta moksliniais tyrimais, kuriuos skelbia pripažinti medicininiai kokosų lieknėjimas.

Jei kokosų lieknėjimas tokia ryšių su visuomene agentūra, kuri sugebėtų pakartoti šią kokosų aliejaus kampaniją kokosų lieknėjimas kitą produktą, gamintojai liptų vieni kitiems per galvas, kad tik galėtų pasirašyti su ja sutartį.

Iš kraujagysles kemšančių universalių riebalų kokosų aliejus virto vertingu supermaistu, kurį garsiausi prekės ženklai parduoda po 10—20 svarų už kilogramą. Kokosų aliejaus kampanija nebuvo koordinuota.

Ji užaugo maisto reglamentų spragose.

Sekite mus:

Aliejų išpopuliarino garsenybės, netikri mokslininkai ir nesąžiningos bendrovės, be skrupulų besižarstančios moksliškai neįrodytais teiginiais apie savo produktus. Visa tai netikrinama. Kokosų lieknėjimas kurie žmonės iš to uždirba daug pinigų, ir labai tuo džiaugiasi.

Jie sukūrė prekės ženklą ir naudoja jį parduodami produktą — juk tai ir yra verslo esmė.

7 produktai, padėsiantys sulieknėti | Žmonėpoilsiavieteasveja.lt

Bet kokia kaina? Viešai kokosų lieknėjimas melagingą informaciją ir pristatant ją kaip mokslinę tiesą. Skatinant žmones vartoti kuo daugiau sočiųjų riebalų, įtikinėjant juos, kad taip jie bus sveikesni. O tikrasis mokslas — pagrįsti patarimai apie mitybą — ir kokosų lieknėjimas lieka už paraščių.